Hakkında

MEHMET NURİ ILDIZ HAKKINDA

MEHMET NURİ ILDIZ HAKKINDA

1971 Manisa 'da doğdu. İlk Orta ve Manisa Endüstri Meslek  lisesi Makine Konstrüksiyon bölümünü yine Manisa da tamamladı.Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi Turizm Eğitim Sertifika Programını bitirdikten sonra sırasıyla  Çeşme -İzmir ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetinde Turizm alanında  görev yaptı.

1999 senesinde Antalya -Türkiye 'de turizm alanında kısa bir süre  görev yaptıktan sonra Kavaklıdere Şarapları A.Ş 'de Gazipaşa -Alanya ,Finike bölgeleri arasında   iki sene Satış Sorumlusu görevinde bulundu; ardından ilk iki senesi Satış Sorumlusu ve on bir  senesi Saha Yöneticisi olmak üzere  Coca-Cola İçecek A.Ş 'de  görev yaptı.
İngilizce ve başlangıç aşamasında Arapça bilen Mehmet Nuri ILDIZ  Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi Kamu Yönetimi  Bölümünü başarıyla bitirdi.

İnsanın hayatının her aşamasında kendisini yetiştirmesi gerektiğine inanarak bu yolda ilerlemekte olan Mehmet Nuri ILDIZ Kişisel Gelişim , Satış Pazarlama ,Beden Dili ,Etkileme ve İkna, Başarı Psikolojisi ve Etkili Motivasyon, Zor İnsanlarla Baş Etmek, Zaman ve Öncelikler Yönetimi , İş Yaşamında Profesyonel Davranış , Stratejik Satış , Motivasyon, Sunuş Becerileri , Power Point ile Sunum Hazırlama ,  Başarılı Sunum Teknikleri - Etkili Anlatım,İletişimin Büyüsü , Değişim Yönetimi , Zaman Yönetimi , Gelecek ve Kariyer Planlama ,Herkes İçin Pazarlama, Perakende Noktasında Etkin Uygulama, Yüksek Motivasyonlu Ekipler Yaratmak , İletişimin Büyüsü konuları üzerine eğitim almış ve bunları sahada başarı ile uygulamıştır. Aldığı bu eğitimleri görev yaptığı birimlerde sorumlu olduğu ekipleri ile paylaşarak kendilerine destek olmuştur. Özel An Dem  Meslek Eğitim Kursundan Milli Eğitim Bakanlığı Eğiticinin Eğitimi belgesini Pekiyi derecede başarı ile almıştır.

Hayat boyu öğrenmenin sürdürülmesi, çalışmak ,irade ve inanç ile elde edilemeyecek hiç bir başarım olmadığını deneyimleyerek sürdüren  Mehmet Nuri ILDIZ halen MEB Özel Antalya Modern Sanat eğitim merkezinde drama , diksiyon ve tiyatro dersleri almaktadır.

Satış işlemleri test aşamasındadır. — Eğitim satışlarımız henüz başlamamıştır.